Кафедра пожежної і техногенної безпеки об'єктів та технологій

Виїзні заняття

Завдяки організації виїзни практичних занять з навчальних дисципліни кафедри ефективно реалізується практична складова професійного становлення майбутніх фахівців та позитивно трансформується їх мотивація до навчання. Виїзні заняття охоплють широкий спектр підприємств та організацій. Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Пожежна профілактика технологічних процесів» з теми "Аналіз пожежної небезпеки виробництва". Заняття проводилося на АГЗС ТОВ фірма «Таман» по вулиці Пушкінська, 104

 


 

Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Пожежна профілактика технологічних процесів» з теми "Перевірка протипожежного стану автотранспортних підприємств". Заняття проводилось на Харківському АТП 16355 по вулиці Ізмайлівська, 11а.
Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Пожежна профілактика технологічних процесів» з теми "Перевірка протипожежного стану підприємств по зберіганню та переробці зернової продукції". Заняття проводилось на Харківському комбінаті хлібопродуктів № 2 філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» по вулиці Плеханіваська, 114.

Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Пожежна безпека об’єктів підвищеної небезпеки» за темою «Пожежовибухобезпека потенційно небезпечних об’єктів» на ПрАТ «Харківський коксовий завод» по вулиці Карачівське шосе, 44.Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Пожежна безпека об’єктів підвищеної небезпеки» за темою «Пожежовибухобезпека об’єктів енергетики» на ПрАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5», c. Подвірки, Дергачівського району, Харківської області.Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Пожежна безпека об’єктів підвищеної небезпеки» за темою «Пожежовибухобезпека об’єктів енергетики» на Зміївську ТЕС ПАТ "Центренерго" по вулуці Балаклійське шосе, 2, сел. Комсомольське, Зміївського району, Харківської області.
Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Пожежна профілактика технологічних процесів» з теми "Перевірка протипожежного підприємств по зберіганню та переробці нафти та газу". Заняття проводилось на базі ГПУ «Шебелинкагазвидобування» в смт. Червоний Донець, Балаклійського району, Харківської області.


Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Електротехніка та пожежна профілактика в електроустановках» з теми "Перевірка протипожежного стану трамвайного депо». Заняття проводяться на базі Комунального підприємства «Жовтневе трамвайне депо» по вулиці Москалівська, 199А.

Наші контакти

тел./факс - 057-704-14-39
057-707-34-80

Начальник факультету (093) 3123755
Заступник начальника факультету (093) 3123751
Денна форма навчання (бюджет) (093) 2925049
Денна форма навчання (контракт) (063) 1641796
Заочна форма навчання (066) 3834185

Електронна адреса: fpb@nuczu.edu.ua
61023, м. Харків, вул. Чернишевська, 94