Робота кураторів навчальних груп

Голова ради кураторів факультету -
викладач кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій
полковник служби цивільного захисту
Антошкін Олексій Анатолійович

Діяльність кураторів на факультеті організована згідно з «Порядком організації роботи кураторів навчальних груп в університеті» (додаток 8 до наказу НУЦЗУ від 24.09.2014 №165).

За наявності десяти і більше кураторів на факультеті терміном на навчальний рік створюється рада кураторів у складі не менше трьох осіб одночасно з обранням голови ради. На факультеті, де менше десяти кураторів, збори кураторів відкритим голосуванням обирають голову кураторів факультету терміном на навчальний рік. Рада планує свою роботу на навчальне півріччя із урахуванням завдань навчальної та виховної роботи.

Рада кураторів бере участь у відборі кураторів, координує їх діяльність, надає їм методичну та практичну допомогу, поширює позитивний досвід кураторства, заслуховує на своїх засіданнях звіти кураторів та підшефних про виконану ними роботу. Рада кураторів має право вносити керівництву підрозділів пропозиції щодо поліпшення підготовки курсантів та студентів, клопотання про заохочення кураторів і підшефних.

Куратор має право відвідувати всі види занять курсантів та студентів згідно з їх індивідуальними навчальними планами; подавати пропозиції начальнику факультету щодо заохочення курсантів та студентів або притягнення їх до дисциплінарної чи адміністративної відповідальності; подавати пропозиції щодо покращення навчально-виховного процесу та діяльності кураторів.

 

 

відвідування патріотичного музею в місті Черкаси

відвідування кінотеатру MULTIPLEX у місті Черкаси

відвідування музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка в Черкасах

 

 

відвідування парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва «Долина троянд»

 

відвідування Черкаського обласного краєзнавчого музею

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Наші контакти

тел./факс - 057-704-14-39
057-707-34-80

Начальник факультету (093) 3123755
Заступник начальника факультету (066) 7154946
Денна форма навчання (бюджет) (093) 2925049
Денна форма навчання (контракт) (066) 2891537
Заочна форма навчання (050) 9795611

Електронна адреса: fpb@nuczu.edu.ua
61023, м. Харків, вул. Чернишевська, 94