Курси

 

Хроніки курсантського життя

 

Курс 2022 року набору

Начальник курсу – капітан служби цивільного захисту Крадожон Володимир Анатолійович

Командир навчального взводу курсу – лейтенант служби цивільного захисту Кравців Роман Васильович

Старшина курсу – Говорун Владислав Сергійович 

Заступники командирів взводів

  • ПБ-22-411 – Циганенко Максим Сергійович;
  • ПБ-22-412 -  Василевський Вадим Євгенович.

До складу активу університету та курсу входять наступні курсанти:

  • Голова студентської ради самоврядування – Зіняк Валерія Станіславівна;
  • Помічник начальника курсу з господарчих питань – Гелетей Андрій Юрійович;
  • Старший сектору зі спортивно-масової роботи курсу – Романовський Даніл Олександрович;
  • Старший сектору з навчальної роботи – Репетило Анастасія Володимирівна;
  • Старший сектору з культурно-масової роботи – Савченко Владислава Валентинівна.   

Також курсанти входять до складу збірних команд факультету та відстоюють честь навчального закладу на спортивних змаганнях.

 

Легка атлетика:

  • Зіняк Валерія Станіславівна;
  • Скляр Назар Валентинович;
  • Кваша Дмитро Юрійович;
  • Власенко Артем Євгенович.

Гирьовий спорт:

  • Романовський Даніл Олександрович;
  • Єфремов Євгеній Михайлович.

Пожежно-прикладний спорт:

  • Штика Анастасія Владиславівна;
  • Щебілова Олександра Русланівна;
  • Гуцалов Олександр Володимирович;

Самбо та панкратіон:

  • Закарлюка Артем Павлович;
  • Креслін Антон Володимирович;
  • Шалдишов Дмитро Андрійович;
  • Яременко Єгор Андрійович.

 

 

Курс 2021 року набору

Начальник курсу – капітан служби цивільного захисту Хиля Андрій Васильович

Командир навчального взводу курсу – старший лейтенант служби цивільного захисту Чаговець Анатолій Іванович.

Старшина курсу – рядовий служби цивільного захисту Зарванський Дмитро Юрійович.

 

Заступники командирів взводів

  • ПБ-21-411 Драч Михайло Михайлович;
  • ПБ-21-412 Радул Андрій Юрійович.

До складу активу університету та курсу входять наступні курсанти:

  • Голова Студентської ради курсу – Зарецький Владислав Сергійович;
  • Старший сектору зі спортивно-масової роботи курсу – Лунякін Богдан Ігорович;
  • Помічник начальника курсу з господарчих питань – Підкопай Олексій Юрійович;
  • Старший сектору навчально-виховної роботи – Карпулевський Микола Олександрович;
  • Старший сектору з культурно-масової роботи курсу – Прасолов Даніїл Олександрович.   

Також курсанти входять до складу збірних команд факультету та відстоюють честь навчального закладу на спортивних змаганнях.

 

Легка атлетика:

  • Лунякін Богдан Ігорович;
  • Бабич Святослав Олександрович;
  • Світличний Денис Володимирович.

Гирьовий спорт:

  • Матвіюк Микола Русланович.

Пожежно-прикладний спорт:

  • Желєв Юрій Дмитрович;
  • Васючков Олег Ярославович.

Самбо:

  • Ісмаілов Марат Максимович.

Волейбол (склад збірної команди):

  • Кононенко Дмитро Юрійович.

 

Курс 2020 року набору

Начальник курсу – підполковник служби цивільного захисту Донський Дмитро Вадимович

Заступник начальника курсу - старший лейтенант служби цивільного захисту Плис Артем Олександрович

Старшина курсу - Пономарьов Кирило Андрійович

Заступники командирів взводів:

  • навчальна група ПБк-20-431 – Кожевніков Єгор Євгенович;
  • навчальна група ПБк-20-432 – Аникієнко Максим Юрійович.

До складу активу університету та курсу входять наступні курсанти:

Голова студентської ради самоврядування курсу – Кривошеєва Катерина Анріївна.
Помічник начальника курсу з господарчих питань – Галушка Максим Олегович.
Старший сектору зі спортивно-масової роботи курсу – Десятерик Микита Андрійович

Старший сектору з навчальної роботи – Федорцова Анастасія Сергіївна;
Старший сектору з культурно-масової роботи курсу – Бєрмант Даріна Петрівна.

Також курсанти входять до складу збірних команд факультету та університету, котрі захищають честь навчального закладу з різних видів спорту:

Боротьба, самбо та панкратіон:

  • Непомящий Артем Вадимович

Пожежно-прикладний спорт:

  • Калениченко Богдан Олегович
  • Осіпов Ілля Євгенійович

Легка атлетика:

  • Гребньов Владислав Олександрович
  • Сизов Кирило Олександрович
  • Луганський Андрій Володимирович 

Список гуртків художньої самодіяльності:

Збірна команда КВН університету:

  • Бєрмант Дарина Петрівна.

 


Наші контакти

тел./факс - 057-704-14-39
057-707-34-80

Начальник факультету (093) 3123755
Заступник начальника факультету (066) 7154946
Денна форма навчання (бюджет) (093) 2925049
Денна форма навчання (контракт) (066) 2891537
Заочна форма навчання (050) 9795611

Електронна адреса: fpb@nuczu.edu.ua
61023, м. Харків, вул. Чернишевська, 94