Курси

Курс 2019 року набору

Начальник курсу – майор служби цивільного захисту Донський Дмитро Вадимович

Командир навчального взводу – лейтенант служби цивільного захисту Синявін Василь Сергійович

Старшина курсу –Трушов Яким Романович
Заступники командирів взводів:
- навчальна група ПБк-19-411 –Грицик Максим Максимович;
- навчальна група ПБк-19-412 –Лєвченко Даніїл Євгенович.

До складу активу університету та курсу входять наступні курсанти:
Голова студентської ради самоврядування курсу –Мацакова Анастасія Ігорівна
Помічник начальника курсу з господарчих питань - Котляренко Антон Русланович.
Старший сектору зі спортивно-масової роботи курсу –Онищенко Владислав Юрійович.
Старший сектору з навчальної роботи –Істратова Діана Володимирівна;
Старший сектору з культурно-масової роботи курсу - Семенец Ангеліна Юріївна.

Також курсанти входять до складу збірних команд факультету та університету, котрі захищають честь навчального закладу з різних видів спорту:
Боротьба, самбо та панкратіон:
- Оніпко Егор Романович;
- Бундюк Владислав Сергійович;
- Півторак Віталій Миколайович.
Рукопашний бій:
- Коваль Назар Юрійович
Гирьовий спорт:
- Попов Владислав Юрійович
Пожежно-прикладний спорт:
- Євдощенко Олександр Федорович
Легка атлетика:
- Половянов Дмитро Денисович

Список гуртків художньої самодіяльності:
Збірна команда КВН університету:
- Курганський Владислав Олександрович;
- Мацакова Анастасія Ігорівна;
- Стежко Давид Євгенович.
Танцювальний колектив «Флейм»:
- Гальчук Аліна Олександрівна;
- Дієгуц Валерія Віталіївна;
- Семенець Ангеліна Юріївна;
- Васильєв Артем Андрійович;
- Стежко Давид Євгенійович.
Мальовничий гурток:
- Лисенко Володимир Миколайович.

Магістри 2019 року набору

Старшина курсу – Дудник Валерій Русланович.
Заступник командира взводу групи МПБ-19-411 – Пшиченко Олександр Сергійович.
Голова студентської ради самоврядування курсу –Оксьом Тетяна Юріївна.

Пожежно-прикладний спорт:
- Аксентьєв Владислав Олександрович.
Боротьба самбо та панкратіон:
- Халілов Сафгулу Ельшан огли.
Легка атлетика:
- Матяшук Андрій Юрійович.

До складу гуртків художньої самодіяльності входять:
Збірна команда КВН університету:
- Ткаченко Владислав Євгенович;
- Сніжко Олег Геннадійович;
- Явтушенко Олександр Олександрович.

 

 

Курс 2018 року набору

Начальник курсу – майор служби цивільного захисту Іванов Євген Володимирович

Заступник начальника курсу – капітан служби цивільного захисту Дідовець Юрій Юрійович

Старшина курсу – Кравців Роман Васильович.
Заступник командира взводу групи ПБ-18-421 – Павліщук Юрій Васильович .
Заступник командира взводу групи ПБ-18-422 - Шибаєв Іван Сергійович.

Склад збірних команд та секцій зі службово-прикладних видів спорту:
Пожежно-прикладний спорт:
- Манеров Михайло Володимирович.
Легка атлетика:
- Гурин Максим Сергійович;
- Осетрова Ганна Олександрівна;
- Євдокимов Дмитро Володимирович.
Боротьба самбо та панкратіон:
- Нос Олексій Олександрович.
Рукопашний бій:
- Гузько Родіон Андрійович;
- Поляшенко Матвій Олександрович.
Гирьовий спорт:
- Мельничук Вадим Борисович;
- Гузенко Артем Вадимович;
- Ткаченко Богдан Андрійович.
Поліатлон:
- Зеленко Євгеній Русланович.
Волейбол(склад збірної команди):
- Ткаченко Богдан Андрійович;
- Колотій Михайло Сергійович;
- Лисенко Костянтин Олександрович.
Міні-футбол:
- Горобець Андрій Олегович;
- Лисенко Костянтин Олександрович;
- Євдокимов Дмитро Володимирович;
- Гурин Максим Сергійович.
Гімнастика (підтягування):
- Пугач Антон Сергійович;
- Тарасенко Кирилл Андрійович;
- Смолянінов Владислав Віталійович.

Список гуртків художньої самодіяльності:
Збірна команда КВН університету:
- Заякін Федір Вікторович.
Танцювальний колектив «Флейм»:
- Снісар Олександра Олександрівна.
Вокально-інструментальний ансамбль:
- Павліщук Юрій Васильович.
Мальовничий гурток:
- Осетрова Ганна Олександрівна.

Курс 2017 року набору

Начальник курсу – полковник служби цивільного захисту Нечипоренко Микола Миколайович.

Заступник начальника курсу – старший лейтенант служби цивільного захисту Хиля Андрій Васильович

Старшина курсу – Чаговець Анатолій Іванович.
Заступники командирів взводів:
- Федченко Андрій Володимирович;
- Мельнік Дмитро Ігорович;
- Прядка Артем Дмитрович;
- Ігнатенко Дмитрій Ігорович.

До склада активу університету та курсу входять наступні курсанти:
Голова Студентської ради курса – Бондаренко Альона Анатоліївна.
Фізорг курсу – Макаренко Сергій Сергійович.
Помічник начальника курсу з господарчих питань – Рева Олександр Андрійович.
Старший сектору навчально-виховної роботи – Задоріна Орина Євгеніївна.

Також курсанти входять до склада збірних команд факультету та відстоюють честь навчального закладу на спортивних змаганнях.
Рукопашний бій:
- Макаренко Сергій Сергійович;
- Зайцева Аліна Віталіївна;
- Харченко Віктор Миколайович.
Пожежно-прикладний спорт:
- Задоріна Орина Євгеніївна;
- Фурманський Данило Вікторович;
- Гребенюк Дмитро Ігорович;
- Миргородов Олег Валерійович;
- Гончаров Милен Володимирович;
- Гадир Владислав Олександрови.
Гирьовий спорт:
- Бєляєв Артем Віталійович;
- Казмінов Олександр Вадимович.
Легка атлетика:
- Бабич Микола Романович;
- Серенко Руслан Олексійович.
Поліатлон:
- Харченко Володимир Сергійович;
- Харченко Євгеній Сергійович.
Баскетбол:
- Овдієнко Олексій Миколайович;
- Кортель Максим Вікторович.
Гімнастика (підтягування на перекладині, підйом переворотом):
- Передрій Ярослав Віталійович;
- Скляр Іван Євгенович;
- Морозов Станіслав Андрійович;
- Фенько Роман Григорович;
- Савенко Олександр Олександрович;
- Федченко Андрій Володимирович;
- Бузін Артем Денисович;
- Буцула Микола Юрійович;
- Свідченко Олександр Олександрович.

 

 

Курс 2016 року набору

Начальник курсу – полковник служби цивільного захисту Мельниченко Андрій Олексійович.

Старшина курсу – Булгаков Микита Андрійович.
Заступники командирів взводів:
- Григор’в Дмитро Констянтинович;
- Саньков Данил Ігорович .
До складу активу університету та курсу входять наступні курсанти:
Голова студентського самоврядування університету – Бурменко Анастасія Сергіївна.
Фізорги взводів:
- Веприченко Максим Віталійович;
- Кукшин Іван Миколайович.
Спортивно-масова робота – Молчанов Сергій Сергійович.
Помічник начальника курсу з господарчих питань – Мішура Владислав Віталійович.
Старший сектору навчально-виховної роботи – Мірошніченко Софія Леонідівна.

Також наші курсанти входять до складу збірних команд університету та відстоюють честь навчального закладу на спортивних змаганнях.
ППС:
- Антко Олександр Вікторович;
- Рябчук Артем Володимирович;
- Любарський Владислав Олегович.
Рукопашний бій:
- Молчанов Сергій Сергійович.
Футболбол:
- Олешко Олександр Олександрович;
- Роговий Дмитро Сергійович.
Самбо та панкратіон:
- Веприченко Максим Віталійович;
- Мішура Владислав Віталійович.
Легка атлетика:
- Роговой Дмитро Сергійович.
Перетягування канату та пауерліфтинг:
- Кириченко Євген Віталійович;
- Гела Владислав Вадимович;
- Булгаков Микита Андрійович;
- Кукшин Іван Миколайович;
- Бегаль Олександр Анатолійович;
- Шулєпов Владислав Олександрович.
Гімнастика (підтягування):
- Котовський Михайло Костянтинович.

Наші контакти

тел./факс - 057-704-14-39
057-707-34-80

Начальник факультету (093) 3123755
Заступник начальника факультету (093) 3123751
Денна форма навчання (бюджет) (093) 2925049
Денна форма навчання (контракт) (063) 1641796
Заочна форма навчання (066) 3834185

Електронна адреса: fpb@nuczu.edu.ua
61023, м. Харків, вул. Чернишевська, 94