Кафедра пожежної профілактики в населених пунктах є структурним підрозділом факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України.

Науково-педагогічний склад кафедри являє собою єднання науковців та практичних працівників, які свого часу займали керівні посади у підрозділах ДСНС (МНС/МВС) України. Таке поєднання науки та практики дозволяє на високому професійному, педагогічному, науковому та методичному рівні проводити заняття згідно навчального плану підготовки фахівців.

Кафедра є гарантом виконання освітніх програм підготовки здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем освіти галузі знань 26 «Цивільна безпека» спеціальність 261 «Пожежна безпека».

Перелік дисциплін, що викладаються на кафедрі:

1. Пожежна безпека територій, будівель та споруд
  2. Стійкість будівель та споруд при пожежі
  3. Державний нагляд у сфері пожежної безпеки
  4. Протипожежне водопостачання
  5. Методологія та організація наукових досліджень
  6. Стандартизація, метрологія та сертифікація у сфері цивільного захисту
  7. Системи забезпечення пожежної безпеки об'єктів
  8. Пожежна профілактика в населених пунктах
  9. Вступ до фаху

Мета діяльності кафедри:
• забезпечення якісної професійної підготовки фахівців за першим (бакалаврским) та другим (магістреским) рівнями вищої освіти за спецільністю 261 "Пожежна безпека";
• проведення наукових досліджень пов’язаних з діяльністю ДСНС;
• підвищення рівня викладання дисциплін та модернізація навчального процесу;
• зміцнення плідної співпраці кафедри з практичними працівниками та науково-педагогічними працівниками інших закладів освіти та науки.

тел./факс - 057-704-14-39
057-707-34-80