БІЛОУСОВ АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

викладач кафедри

ОСВІТА

Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, спеціальність «викладач допризивної підготовки юнаків і фізичної культури».  1993 рік.

НАВЧАЛЬНА РОБОТА

Викладаю дисципліну загальна фізична підготовка. Маючи великий досвід педагогічної роботи, заняття з фізичної підготовки проводжу на високому професійному рівні,  із застосуванням передових методик викладання. Професійно та відповідально ставлюся до організації та проведення занять з фізичної підготовки для рядового і начальницького складу з числа осіб постійного складу, для створення  їм належних умов для занять спортом.

ПІДРУЧНИКИ,  ПОСІБНИКИ

- Загальна фізична підготовка працівника МНС Украіни. Навчально-методичний посібник – Харків: АЦЗУ, 2005. – 156 с

-  Фізична підготовка. Текст лекцій. Харків: УЦЗУ, 2006. – 50с

-  Фізична підготовка. Текст лекцій. Харків: НУЦЗУ, 2015. – 52с

«Методика визначення загальної фізичної підготовленості співробітників МНС України»

Сборник научных трудов «Проблемы пожарной безопасности» –  Харьков: АГЗ Украины, 2004. – Выпуск 15. – с. 9-16

Артьомов В.А., Ромін А.В., Білоусов А.В.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІІ

У 2020 році пройшов підвищення кваліфікації (стажування) у Львівському Державному університеті  безпеки життєдіяльності в обсязі 180 годин (6  кредитів ЄКТС) за темою: стажування на посаді старшого викладача кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання. (наказ №145 від 11.03.2020р.).

СПОРТИВНО-МАССОВА РОБОТА

Організовую тренувальний процес збірних команд  з  поліатлону, перетягування каната та пауерліфтінгу.

Збірна команда університету з поліатлону у травні 2018 року посіла перше командне місце на Чемпіонаті ФСТ «Динамо». Ця перемога стала частиною загальної перемоги збірної команди Національного університету цивільного захисту України на Чемпіонаті ФСТ «Динамо» з неолімпійських видів спорту у 2018 році серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та  координує  Міністр внутрішніх справ України. Використовуючи великий службовий та життєвий досвід, сумлінно та з почуттям високої відповідальності виконую покладені на мене тренерські обов’язки. Багато уваги приділяю удосконаленню тренувальної бази та методик тренування, а також особистому  спортивному режиму.

Збірна команда університету з перетягування каната багаторазова переможеця міжвузівських змагань міста Харкова та володар Кубка ХОО ФСТ "Динамо".

Перевіряю наявність облікових документів щодо організації спортивно-масової роботи на факультетах. Надаю, за необхідності, групам фізичної культури факультетів організаційну, методичну, професійну допомогу під час організації та проведення змагань.

НАГОРОДИ