Спортсмени НУЦЗУ стали переможцями та призерами легкоатлетичного пробігу WINTER RUN 2020

6 грудня у Харкові відбувся легкоатлетичний пробіг WINTER RUN 2020 . У рамках змагань проводилися забіги на 21,12 і 6 км. Активними учасниками кросу стали вихованці Національного університету цивільного захисту України. Так, переможцями та призерами стали: на дистанції 12 кілометрів І місце отрималаОсман Емілія, курсантка 1-го курсу факультету пожежної безпеки; на дистанції 6 кілометрів срібло виборола Руденко Іванна, курсантка 3- го курсусоціально-психологічного факультету, а бронзу - Горобець Андрій, курсант 3- го курсу факультету пожежної безпеки.

 

Спортсмени НУЦЗУ стали переможцями та призерами чемпіонату Харкова з військово-спортивного багатоборства

03-04 грудня 2020 року в місті Харків відбувся чемпіонат Харкова з військово-спортивного багатоборства (розділ бойове двоборство). У змаганнях взялиучасть понад 300 спортсменів та 13 команд з різних силових структур системи МВС. Команда Національного університету цивільного захисту України посілаІІ місце серед закладів вищої освіти та підрозділів силових структур. Курсанти університету показали такі результати:

Коваль Назар, курсант факультету пожежної безпеки, посів І місце в розділі Б-2 у ваговій категорії до 70 кілограмів;

Макаренко Сергій, курсант факультету пожежної безпеки, - І місце в розділі Б-3 у ваговій категорії до 70 кілограмів;

Заканавський Денис, курсант факультету пожежної безпеки, - ІІ місце в розділі Б-2 у ваговій категорії до 65 кілограмів;

Харченко Віктор, курсант факультету пожежної безпеки, - ІІІ місце в розділі Б-2 у ваговій категорії до 80 кілограмів;

Марченко Вадим, курсант факультету пожежної безпеки, - ІІІ місце в розділі Б-3 у ваговій категорії до 70 кілограмів;

Капелька Павло, курсант факультету цивільного захисту, - ІІ місце в розділі Б-3 у ваговій категорії до 80 кілограмів;

Бойко Ігнатій, курсант факультету цивільного захисту, - І місце в розділі Б-3 у ваговій категорії до 65 кілограмів;

Крошка Микита, курсант факультету цивільного захисту, - ІІ місце в розділі Б-3 у ваговій категорії до 75 кілограмів;

Колісник Артем, курсант факультету оперативно-рятувальних сил, - І місце в розділі Б-2 у ваговій категорії до 85 кілограмів;

Фурманов Олександр, курсант факультету оперативно-рятувальни сил, - І місце в розділі Б-2 у ваговій категорії до 75 кілограмів;

Авраменко Микита, курсант факультету оперативно-рятувальних сил, - ІІ мiсце в роздiлi Б-2 у ваговій категорії до 70 кілограмів;

Захаров Марк, курсант факультету оперативно-рятувальних сил, - ІІ місце в розділі Б-2 у ваговій категорії до 80 кілограмів;

Савенко Євген, курсант факультету оперативно-рятувальних сил, - І мiсце в роздiлi Б-2 у ваговій категорії до 75 кілограмів.

 

Вітаємо переможців!

Збірна команда університету з настільного тенісу під керівництвом старшого викладача кафедри ППНП Сергія Вавренюка зайняла почесне ПЕРШЕ місце у спартакіаді ХООФСТ «Динамо» за програмою комплексних змагань «Спартакіада 2020», що відбулася 1 грудня 2020 року. Вітаємо переможців!

 

Вихованки НУЦЗУ — переможниці чемпіонату Харківської області з легкої атлетики в закритих приміщеннях серед молоді

18-20 листопада в м. Харкові в легкоатлетичному манежі "ХТЗ" відбувся чемпіонат Харківської області з легкої атлетики в закритих приміщеннях серед молоді. У спортивних перегонах взяли участь майже 60 спортсменів із різних закладів освіти Харківщини. Активними учасниками заходу стали вихованки Національного університету цивільного захисту України. Так, переможницями стали: на дистанціях 400 м та 800 м - Руденко Іванна, курсантка 3-го курсу соціально-психологічного факультету, на дистанціях 1500 м та 3000 м - Осман Емілія, курсантка 1-го курсу факультету пожежної безпеки.

 

Співробітники та вихованці НУЦЗУ — переможці та призери легкоатлетичного кросу Autumn Hills 2020 Cross Cup

8 листопада у Харкові (на території лижної бази "Темп") відбувся легкоатлетичний крос Autumn Hills 2020 Cross Cup. У рамках змагань відбулися забіги на 4 и 8 кілометрів. Активними учасниками спортивних перегонів стали співробітники та вихованці Національного університету цивільного захисту України.

Так, переможцями та призерами стали:

на дистанції 4 км серед чоловіків І місце посів Сергієнко Олександр, студент 1-го курсу факультету пожежної безпеки; ІІ місце - Половянов Дмитро, курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки; ІІІ місце - Горобець Андрій, курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки.

У віковій групі 18-29 років І місце виборов Деркач Антон, курсант 3-го курсу факультету цивільного захисту.

Серед жінок на дистанції 4 км ІІ місце посіла Козененко Марія, курсантка 2-го курсу факультету цивільного захисту.

Серед жінок на дистанції 8 км перемогу здобула Осман Емілія, курсантка 1-го курсу факультету пожежної безпеки.

Спортсмени НУЦЗУ стали переможцями та призерами чемпіонату України з кікбоксингу WPKA

15-18 жовтня в Харькове на стадіоні ХТЗ відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WPKA. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з різних регіонів нашої держави. Активними учасниками змагань стали курсанти Національного університету цивільного захисту України. Так, переможцями спортивних перегонів стали Пономаренко Андрей, курсант 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил; Савенко Євгеній, курсант 3-го курсу того ж факультету;Колісник Артем, курсант 2-го курсу того ж факультету; Середа Микола, курсант 2-го курсу того ж факультету; Харченко Віктор, курсант 4-го курсуфакультету пожежної безпеки; Капелька Павло, курсант 2-го курсу факультету цивільного захисту; Крошка Микита, курсант 2-го курсу факультету цивільного захисту.

Срібло вибороли Авраменко Микита, курсант 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил; Макаренко Сергій, курсант 4-го курсу факультетупожежної безпеки; Коваль Назар, курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки; Кривець Іван, курсант 4-го курсу факультету цивільного захисту, а бронза дісталась Бойку Игнату, курсанту 2-го курса факультету цивільного захисту. Всі вони вихованці тренера університету з кікбоксингу, інтерконтинентального чемпіона з боксу, майстра спорту з рукопашного бою, чемпіона Європи з рукопашного бою — викладача кафедри фізичної підготовки Валентина Головка.

 

Команда НУЦЗУ стала переможницею чемпіонату ХОО ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу

29 вересня в лісопарку відбувся чемпіонат ХОО ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань «Спартакіада-2020» і «Спартакіада-Здоров'я». У змаганнях взяли участь 109 спортсменів з 21-го колективу фізичної культури ХОО ФСТ «Динамо» України. Так, переможцем змагань стала команда Національного університету цивільного захисту України. Срібло вибороли спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ, а бронзу отримала команда Національної академії Національної гвардії України.

Честь НУЦЗУ захищали:

Руденко Іванна, курсантка 3-го курсу соціально-психологічного факультету (біг на 1000 метрів), посіла І місце;

Серенко Руслан, курсант 4-го курсу факультету пожежної безпеки ( біг на 1000 метрів), виборов срібло;

Жогло Володимир, викладач кафедри фізичної підготовки, (біг на 3000 метрів), став переможцем;

Кись Владислав, курсант 4 -го курсу факультету цивільного захисту, ( біг на 5000 метрів) посів І місце.

 

На всеукраїнському чемпіонаті з панкратіону та греплінгу вихованці НУЦЗУ вибороли срібло та бронзу

18-20 вересня у м. Бровари Київської області відбувся кубок України з панкратіону та греплінгу. Спортсмени збірної команди Національного університету цивільного захисту також взяли участь у замаганнях. Так, у запеклій боротьбі призові місця посіли :

- ІІ місце у ваговій категорії до 77 кілограмів – Земляний Андрій, курсант 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил;
- ІІІ місце у ваговій категорії до 66 кілограмів – Півторак Віталій, курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки; 
- ІІІ місце у ваговій категорії понад  100 кілограмів – Жевжик Владислав, студент 5-го курсу соціально-психологічного факультету. Вони є вихованцями тренера збірної команди університету з боротьби самбо, майстра спорту України з боротьби самбо та панкратіону Олександра Хмелюка.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших перемог!

Спортсмени НУЦЗУ — переможці та призери чемпіонату харківської області з військово- спортивного багатоборства

19-20 вересня на стадіоні школи вищої спортивної майстерності відбувся чемпіонат харківської області з військово-спортивного багатоборства. У спортивних перегонах взяли участь понад 50 спортсменів із різних вишів Харківщини. Активними учасниками змагань стали спортсмени Національного університету цивільного захисту України. Так, переможцями стали:

у ваговій категорії до 70 кілограмів - Середа Микола, курсант 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил; у ваговій категорії до 75 кілограмів -Пономаренко Андрій, курсант 2-го курсу того ж факультету. Срібло вибороли Кривець Іван, курсант 4-го курсу факультету цивільного захисту у ваговій категорії до 80 кілограмів; Зайцева Аліна, курсантка 4-го курсу того ж факультету у ваговій категорії до 60 кілограмів; Крошка Микита, курсант 2-го курсуфакультету цивільного захисту у ваговій категорії до 70 кілограмів. Всі вони вихованці інтерконтинентального чемпіона світу з боксу, викладача кафедри фізичної підготовки Валентина Головка.

Вихованці НУЦЗУ — переможці та призери Всеукраїнського патріотичного забігу

12 вересня на території Меморіального комплексу Слави у Харкові відбувся Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам'ять загиблих воїнівАТО та ООС. У марафоні, який пройшов у День фізичної культури України, взяли участь понад 500 спортсменів із різних закладів освіти Харківщини. У рамкахмарафону проводилися забіги: дівчата, юнаки на 500 метрів; юнаки, чоловіки - 1000 метрів; чоловіки - 2000 метрів. Активними учасниками спортивного заходу стали представники Національного університету цивільного захисту України. Так, переможцями та призерами стали:

у забігу на 500 метрів І місце виборола Руденко Іванна (3 курс, соціально-психологічний факультет);

у забігу на 1000 метрів переможцем став Жогло Володимир (викладач кафедри фізичної підготовки); ІІІ місце посів Бабич Микола (4 курс, факультет цивільного захисту);

у забігу на 2000 метрів срібло виборов Серенко Руслан (4 курс, факультет пожежної безпеки); бронза дісталась Харченку Євгенію (4 курс, факультет пожежної безпеки).

 Наші контакти

тел./факс - 057-704-14-39
057-707-34-80

Начальник факультету (093) 3123755
Заступник начальника факультету (093) 3123751
Денна форма навчання (бюджет) (093) 2925049
Денна форма навчання (контракт) (063) 1641796
Заочна форма навчання (066) 3834185

Електронна адреса: fpb@nuczu.edu.ua
61023, м. Харків, вул. Чернишевська, 94