Хмелюк Олександр Володимирович

тренер збірної команди університету з боротьби самбо та панкратіону, майор служби цивільного захисту, майстер спорту України

ОСВІТА

Національний університет  цивільного захисту України, 2011 рік, спеціальність «Пожежна безпека».

СПОРТИВНА РОБОТА

Майстер спорту України з боротьби дзюдо та панкратіону.  Тренер збірної команди університету з боротьби самбо та панкратіону. Неодноразово був  чемпіоном та призером міжнародних турнірів, чемпіонатів та кубків України. Перебуваю у складі збірної команди університету, збірної команди Харківської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариство «Динамо» України та збірної команди ДСНС з боротьби  самбо. За час тренерської діяльності команда університету неодноразово була переможцем змагань:

Першість Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариство «Динамо» України 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 року І-ше командне місце.

Першість чемпіонату ДСНС України з боротьби самбо  2018 рік І -ше командне місце.

Першість чемпіонату фізкультурно-спортивного товариство «Динамо» серед збірних команд вищих навчальних закладів освіти  МВС  2018,2019 року  І-ше командне місце.

Було підготовлено майстрів спорту України:

• Проскурін Олексій;
  • Бабіч Владислав;
  • Ляшенко Артур;
  • Халілов Савгулу;
  • Арсьонов Андрій.

Підготовлено кандидатів в майстри спорту понад 40 спортсменів.

СПОРТИВНО-МАСОВА РОБОТА

Згідно наказу університету «про організацію спортивно-масової роботи» організовую  проведення секційних занять з студентами та курсантами в університеті по боротьбі самбо та панкратіону . Проведення змагань з боротьби самбо в залік спартакіади університету.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇЇ

Харківський національний педагогічний університет імені Г.І Сковороди, 2017 рік, спеціальність «Фізична культура і спорт», професійна кваліфікація «Викладач фізичної культури, тренер з боротьби самбо».

РОБОТА З МОЛОДДЮ

2020 Рік

Всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед юніорів та юнаків старшого віку м. Кароліно-Бугаз. Призерами та переможцями стали:

Лозовій Сергій, Тімощук Владислав, Бундюк Владислав, Арсьонов Андрій, Москаленко Володимир.

Чемпіонат України серед чоловіків з боротьби самбо м. Кароліно-Бугаз. Призерами та переможцями стали:

Арсьонов Андрій.

Кубок України з панкратіону та греплінгу м. Бровари. Призерами стали:

Земляний Андрій, Півторак Віталій, Жевжик Владислав.

• 2019 рік

Кубок України з панкратіону м. Київ. Призерами та переможцями стали:

Бичков Станіслав, Лисенко Олексій.

Чемпіонат України з панкратіону та греплінгу. Призерами та переможцями стали:

Лисенко Олексій, Жевжик Владислав.

Чемпіонат ФСТ «Динамо» України серед ВНЗ з боротьби самбо м. Одеса Призерами та переможцями стали:

Халілов Савгулу, Арсьонов Андрій, Булгаков Микита, Веприченко Максим, Бичков Станіслав, Земляний Андрій, Поляшенко Матвій, Трипутень Павло.

• 2018 рік

Чемпіонат ДСНС України з боротьби самбо м. Харків. Призерами та переможцями стали:

Халілов Сафгулу, Чернуха Микита, Поляшенко Матвій, Плєтноьв Юрій, Лисенко Олексій.

Чемпіонат ФСТ «Динамо» серед збірних команд ВНЗ МВС. Призерами та переможцями стали: Халілов Сафгулу, Чернуха Микита, Плєтноьв Юрій,

Лисенко Олексій, Поляшенко Матвій.

Чемпіонат України з боротьби самбо м. Київ. Призерам став:

Халілов Сафгулу

Чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів м. Харків. Призерами та переможцями стали:

Халілов Сафгулу, Жевжик Владислав, Лисенко Олексій, Білостоцький Данило, Рудой Антон.

• 2017 рік

Чемпіонат ХОО ФСТ «Динамо» з боротьби самбо м. Харків. Призерами та переможцями стали:

Карнаух Євгеній, Халілов Сафгулу, Ляшенко Артур, Лисенко Олексій, Суденков Дмитро, Чернуха Микита.

Чемпіонат ФСТ «Динамо» серед збірних команд ВНЗ МВС м. Харків. Призерами та переможцями стали:

Халілов Сафгулу, Жевжик Владислав, Ляшенко Артур, Білостоцький Данило.

Чемпіонат України з панкратіону м. Суми. Переможцем став:

Ляшенко Артур.

Всеукраїнський турнір  з боротьби дзюдо м. Харків. Призерами та переможцями стали:

Лисенко Олексій, Білостоцький Данило.

Всеукраїснський  турнір з боротьби самбо м.Харків. Призерами та переможцями стали:

Халілов Сафгулу, Білостоцький Данило.

Чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів м. Одеса Призерами та переможцями стали:

Халілов Сафгулу, Білостоцький Данило.

Кубок Ураїни з боротьби Самбо м. Луць. Призером став:

Халілов Сафгулу.

Кубок міністра внутрішніх справ  з панкратіону м. Київ. Призерами та

переможцями стали:

Ляшенко Артур, Чечета Денис, Чернуха Микита.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Підготував  спортсменів до міжнародних стартів. Призові місця посіли:

• Чемпіонат світу з грепплінгу м. Астана (Казахстан) Жевжик Владислав
  • Чемпіонат Світу з панкратіону серед юніорів м. Мінськ (Республіка Білорусь) Ляшенко Артур.

НАГОРОДИ ТА ДОСЯГНЕННЯ