НІКІТІН ВЯЧЕСЛАВ ІВАНОВИЧ

старший викладач, вільнонайманий

(тренер збірної команди університету з волейболу)

Освіта

Рижське вище командно – інженерне училище Ракетних військ 1974 рік, спеціальність «Інженер з електроніки».

Воєнна академія Ракетних військ 1982 рік, спеціальність «Командно – штабна, оперативно – тактична. Офіцер з вищою військовою освітою».

Навчальна робота

Викладаю дисципліну «Фізична підготовка», «Загально фізична підготовка».

Відповідальний виконавець НДР

ORCID ID: https://orcid.org/0000-0003-3353-2399

Основні наукові публікації

Характеристика і розвиток витривалості у курсантів та студентів під час проведення занять по загальній фізичній підготовки у навчальних закладах ДСНС України Нікітін В. І. «Теорія та методика фізичного виховання – 2016».

Підвищення кваліфікації

У 2020 році пройшов підвищення кваліфікації (стажування) у Львівському Державному університеті безпеки життєдіяльності в обсязі 180 годин (6 кредитів ЄКТС) за темою: «Стажування на посаді доцента кафедри спеціально – рятувальної підготовки та фізичного виховання».

Спортивно – масова робота

Згідно з наказом «Про організацію спортивно – масової роботи в університеті», організовую та проводжу тренувальний процес збірних команд з спортивних ігор «волейболу».

Збірна команда неодноразово займала призові місця в чемпіонатах МНС, ДСНС, студентської ліги волейболу м. Харкова.

Спортивні досягнення

Кандидата в майстри  спорту по ігровим видам спорту.

Нагороди, сертифікати

Нагороджувався Почесною Грамотою Харківської обласної Державної адміністрації, дворазово нагороджувався мерією м. Харкова , Головою ЦР ФСТ «Динамо» України. Нагороджений медаллю Національного університету цивільного захисту України «За вагомий внесок у розвиток освіти та науки», маю дві медалі за «Доблесть і звитягу».

Міжвузівська діяльність

Постійно співпрацюю з кафедрами фізичного виховання Національного університету внутрішніх справ, Академії національної гвардії, Національного університету ім. Ярослава Мудрого, Національного політехнічного університету «ХПІ», Військового університету повітряних сил, Державною академією фізичної культури.

Інша діяльність

Приймаю активну участь в загально – університетських заходах.

Являюсь членом Ради ветеранів Національного університету цивільного захисту України.