Робота наукових гуртків під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри

Відповідно до Наказу НУЦЗ України від 29.09.2023 р. № 215 «Про організацію роботи наукового товариства університету у 2023-2024 навчальному році» науково-педагогічні працівники кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки організовують роботу наукових товариств. В рамках цієї роботи керівники молодих науковців всіляко сприяють та надають допомогу у проведенні самостійних наукових досліджень.

В рамках роботи наукових гуртків здобувачі вищої освіти розглядають та детально вивчають питання вогнестійкості будівельних конструкцій та їх поведінки під впливом високих температур та способи їх вогнезахисту, проблеми протидимного захисту будівель та споруд; способи проведення випробувань на водовіддачу водопровідних мереж, доцільність використання пожежних кран-комплектів в будівлях різного призначення.

Результати роботи та наукові здобутки молодих вчених знаходять відображення у тезах доповідей під час конференцій молодих вчених, студентських роботах, спільних наукових статтях та подальших дослідженнях.

Робота наукового товариства кафедри ППНП

Начальник кафедри Отрош Ю.А.

Заступник начальника кафедри Петухова О.А. проводит роботу з молодими вченими

Доцент кафедри Миргород О.В.

Доцент кафедри Пирогов О.В.

Доцент кафедри Рудаков С.В.

Викладач кафедри Майборода Р.І.

Старший викладач кафедри Рашкевич Н.В.