Навчальна практика курсантів 2-го курсу факультету пожежної безпеки в практичних підрозділах ДСНС України

Наразі здобувачі вищої освіти, які навчаються на 2-му курсі факультету пожежної безпеки проходять навчальну практику на посаді пожежного-рятувальника у практичних підрозділах ГУ ДСНС України у Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях.

За час практики майбутні рятувальники вже здобули деякі практичні навички, підвищили свій фах щодо роботи з пожежно-рятувальною та аварійно-рятувальною технікою. Взяли участь у гасінні пожеж, проведенні аварійно-рятувальних робіт, інформаційно-роз’яснювальній роботі. 28.03.2024 рятувальники Ужгорода показали та розказали студентам Закарпатської академії мистецтв про те, як майстерно уникнути надзвичайних подій та що робити, якщо вони вже виникли. Спочатку підлітків ознайомили з історією оперативно-рятувальної служби Закарпаття у минулому, а далі, курсанти факультету продемонстрували та розповіли своїм одноліткам сучасні взірці техніки та обладнання, яким користуються у роботі вогнеборці зараз.. 29.03.2024 року ГУ ДСНС України в Полтавській області організувало для здобувачів вищої освіти проміжний контроль, на якому курсанти факультету зарекомендували себе з позитивної сторони, показавши високий рівень знань та навичок.

Стажування у пожежно-рятувальних підрозділах допомагає здобувачам усвідомити основні аспекти цієї діяльності та отримати практичний досвід, який буде корисним у майбутньому навчанні.

вулиця Онопрієнка, 8, Черкаси, Черкаська область, 18034