Вперед за новими знаннями та досвідом: магістри факультету пожежної безпеки проходять практику у підрозділах ДСНС України

Розпочалася переддипломна практика здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня заочної форми навчання за освітньо-професійними програмами «Пожежна безпека», «Управління пожежною безпекою» в підрозділах ДСНС України.
Під час практики здобувачі вищої освіти ознайомлюються із взаємодією місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань забезпечення пожежної безпеки об’єктів району (міста, області), готують матеріали на притягнення порушників правил пожежної безпеки до адміністративної відповідальності. Окрім того, проводять роз’яснювальну роботу з населенням. В підрозділах ДСНС України фахівці набувають досвіду щодо взаємодії з органами внутрішніх справ щодо проведення огляду місця пожежі, виявлення, припинення, попередження та розслідування правопорушень, пов’язаних з пожежами, а також складання відповідних матеріалів. Не забувають магістри і про підготовку матеріалів практики, а саме старанно ведуть документацію і працюють відповідно до свого індивідуального плану проходження переддипломної практики. Керівники практик – заступник начальника кафедри Олена ПЕТУХОВА та старший викладач кафедри Ніна РАШКЕВИЧ.

вулиця Онопрієнка, 8, Черкаси, Черкаська область, 18034