Практичне навчання є невід'ємною важливою частиною підготовки фахівців цивільної безпеки.

На факультеті  організовано та розпочато викладачами кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій цикл виїзних практичних занять на об’єктах культурного та господарчого призначення у м. Черкаси.

Олексій АНТОШКІН та Вячеслав ДУРЄЄВ проводять заняття з впровадження та контролю експлуатації автоматичних систем протипожежного захисту комунального закладу «Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради». Наочне застосування протипожежного обладнаня реального об’єкту, а саме систем раннього виявлення, локалізації та автоматичного гасіння пожежі, його номенклатури та умов застосування в разі виникнення надзвичайної ситуації,  дозволяє майбутнім випускникам НУЦЗ України в повному обсязі вивчити роботу систем протипожежного захисту для використання набутих знань у практичні діяльності в лавах ДСНС України.

вулиця Онопрієнка, 8, Черкаси, Черкаська область, 18034