Курсанти факультету - переможці та призери чемпіонату Черкаської області серед юніорів з легкої атлетики

19 січня на базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної  школи олімпійського резерву відбулися змагання з легкої атлетики, чемпіонат Черкаської області серед юніорів 2005-2006 року народження. У змаганнях взяли участь понад 200 учасників, серед них - спортсмени факультету пожежної безпеки.
Курсанти показали гарний результат, стали переможцями та призерами змагань з легкої атлетики.

I місце на дистанції 800 м здобув курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки Назар Скляр.
I місце на дистанції 200 м виборола Олександра Гайдай, курсантка 1-го курсу факультету пожежної безпеки.

II місце на дистанції 800 м дісталося Миколі Денисенку, курсанту 2-го курсу факультету пожежної безпеки.

II місце на дистанції 200 м посів Андрій Чекалін, курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки.
III місце на дистанції 200 м здобула Валерія Зіняк, курсантка 2-го курсу факультету пожежної безпеки.