Спортсмени факультету – переможці чемпіонату з легкої атлетики Черкаської області серед юніорів

22 грудня 2023 року на базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної  школи олімпійського резерву відбулися змагання з легкої атлетики, чемпіонат Черкаської області серед юніорів. У змаганні взяли участь понад 150 учасників, серед них - спортсмени Національного університету цивільного захисту України.

Так, у запеклій боротьбі переможцями та призерами стали:

I місце на дистанції 1500 м  здобув курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки Назар Скляр;

I місце на дистанції 400 м та I місце на дистанції 200 м виборола курсантка 2-го курсу факультету пожежної безпеки Валерія Зіняк;

II місце на дистанції 60 м та III місце на дистанції 200 м завоював курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки Дмитро Кваша.