Спортсмени факультету – чемпіони та призери Всеукраїнського турніру Пам'яті Героя України Вадима Зеленюка з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку

Всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку Пам'яті Героя України Вадима Зеленюка  стартував 4 травня. Спробувати свої сили на змагання у Вінниці зібралися понад 250 спортсменів з різних куточків України. Найактивнішими учасниками турніру стали спортсмени нашого факультету. Додому вихованці вишу приїхали з винагородами. Так, срібло серед юнаків старшого віку виборов курсант 1-го курсу факультету пожежної безпеки Яременко Єгор у ваговій категорії понад 98 кілограмів; бронзу - у ваговій категорії 88 кілограмів Романовський Даніл, курсант 1-го курсу факультету пожежної безпеки. Призові місця серед юніорів посіли: ІІІ місце у ваговій категорії понад 98 кілограмів Яременко Єгор, курсант 1-го курсу факультету пожежної безпеки; у ваговій категорії 71 кілограм - Ісмаілов Марат, курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки; срібло у ваговій категорії 88 кілограмів (бойовий розділ) - Шалдишов Дмитро, курсант 1-го курсу факультету пожежної безпеки, а переможцем у ваговій категорії 64 кілограми став Непомящий Артем, курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки.