Захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання на факультеті пожежної безпеки

1 лютого 2023 року на факультеті пожежної безпеки відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Пожежна безпека» та «Управління пожежною безпекою» зі спеціальності 261 «Пожежна безпека».
Під час захисту здобувачі вищої освіти мали змогу продемонструвати набуті під час навчання теоретичні знання, практичні навички й уміння, які необхідні фахівцю у сфері забезпечення пожежної та техногенної безпеки.
На атестації були присутні: голова екзаменаційної комісії - начальник відділу запобігання НС по Шевченківському району Харківської міської територіальної громади Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області Юрій ТЕСЛЕНКО, проректор з наукової роботи – начальник науково-дослідного центру, д.т.н., професор Володимир АНДРОНОВ; гарант ОПП «Пожежна безпека», начальник кафедри пожежної профілактики в населених пунктах, д.т.н., професор Юрій ОТРОШ; гарант ОПП «Управління пожежною безпекою», заступник начальника кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій, к.т.н, доцент ХРИСТИЧ; доцент кафедри пожежної тактики та аварійно рятувальних робіт, к.т.н, доцент Дмитро ДУБІНІН.