Навчальна практика курсантів 3-го курсу факультету пожежної безпеки. Підведення підсумків

Ось і добігає до свого завершення навчальна практика курсантів 3-го курсу факультету пожежної безпеки.
За час навчальної практики спектр завдань та напрямків, до яких залучали або які доводилось виконувати курсантам, крім передбачених відповідною програмою, заслуговують уваги: це і прийняття участі у випробуваннях пожежно-технічного озброєння, і надання допомоги мешканцям населених пунктів у забезпеченні водою під час тривалих відключень світла, і робота у пунктах «незламності», і виконання оперативних дій при ліквідації наслідків пожеж та надзвичайних ситуацій.
Це, безумовно, буде чудовим стимулом для подальшої активної роботи курсантів з освоєння майбутньої спеціальності.
Керівники практичних підрозділів та безпосередньо керівники навчальної практики неодноразово відмічали виключно з позитивної сторони ініціативність, бажання та активне прагнення курсантів до закріплення отриманих в університеті теоретичних знань та практичних навичок.
Все вищезазначене – це результат щоденної сумлінної та плідної роботи керівництва факультету, науково-педагогічних працівників, а також курсової ланки.
В сухому залишку, як іноді кажуть, курсантам залишилось по одному-два чергування, а далі – підготовка звітних матеріалів, останні «штрихи» у щоденниках, складання та затвердження характеристик, та й взагалі – підведення в підрозділах підсумків без малого 4-х місячної навчальної практики.
Звичайно, своє остаточне слово скаже комісія за результатами прийняття відповідного заліку, але… давайте, все ж таки, пригадаємо, якою була навчальна практика в житті майбутніх фахівців факультету пожежної безпеки…
 

Наші контакти

тел./факс - 057-704-14-39
057-707-34-80

Начальник факультету (093) 3123755
Заступник начальника факультету (066) 7154946
Денна форма навчання (бюджет) (093) 2925049
Денна форма навчання (контракт) (066) 2891537
Заочна форма навчання (050) 9795611

Електронна адреса: fpb@nuczu.edu.ua
61023, м. Харків, вул. Чернишевська, 94