Відгуки випускників

Дорошенко Дар’я Олегівна

Випуск 2019 року

Я - лейтенант служби цивільного захисту Дорошенко Дар’я Олегівна. Зараз проходжу службу на посаді фахівця сектору контролю за особливо важливими об’єктами та новобудовами центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Згадуючи свою альма-матер, я не можу приховати теплої посмішки, адже за 6 років навчання університет і справді став рідним. Порівнювати мені не має з чим, адже ми були першим курсантським набором дівчат. Тоді у липні 2014 року, склавши іспит, я чекала чогось нового та незрозумілого для мене – курс молодого бійця. З перших днів я розуміла, що для дівчинки я обрала не типову професію, але була впевнена у своїх силах, і у тому, що досвідчені командири підтримають мене. Так і сталося.

З першого курсу я займала активну громадську позицію, була обрана головою студентської ради курсу. Дана посада навчила мене комунікативним та діловим якостям, що знадобилися у майбутній професії. Також зарекомендувала себе як старанна учениця, що підтверджувала високими показниками у навчанні (отримала диплом з відзнакою), а також неодноразово брала участь у різних олімпіадах та наукових конкурсах. І все це завдяки високому рівню професорсько-викладацького складу. На практиці в гарнізонах (після 3-го курсу), я остаточно впевнилась у правильності обраної професії, тому подальше навчання не викликало в мене складнощів.

Хочу відзначити згуртованість та самопожертву курсантів. Тільки тут ви знайдете таку кількість однодумців та друзів.

Сьогодні я вдячна за високий рівень підготовки у професійному плані, тому з впевненістю можу сказати, що я гідний працівник Державної служби України з надзвичайних ситуацій.         

 

Свєташов Вадим Миколайович

Випуск 2019 року

Я - лейтенант служби цивільного захисту Свєташов Вадим Миколайович. Зараз проходжу службу на посаді інспектора 24 ДПРЧ Управління ДСНС у Сумській області.

Зараз, працюючи у гарнізоні, я з усмішкою згадую рідний університет. Становлення мене, як курсанта Національного університету цивільного захисту України, розпочалося в серпні 2014 року, під час курсу молодого бійця, який тривав два тижні, та проходив на навчальному полігоні. Вже тоді я зрозумів, що обрана мною професія потребує високих морально-вольових якостей, тому я сумлінно виконував накази командирів та намагався звикнути до нових умов життя. Згодом розпочалося навчання, ми опановували основи майбутньої професії. Заняття були насичені та цікаві, особливо з практичних дисциплін, що є показником високої матеріальної та професорсько-викладацької бази.

За старанність та дисциплінованість в кінці 2-го курсу мене було призначено старшиною курсу факультету пожежної безпеки. Це також допомогло мені у майбутній професії, адже дана посада навчила мене основами комунікації з підлеглими, виховала командирський характер, навчила швидко та відповідально приймати рішення.

Зараз всього не пригадаєш, а взагалі запам’ятовуєш лише найкращі моменти, і таких за часи курсантського навчання було більше.

Отже, я дуже вдячний нашому університету, адже я з гордістю можу сказати, що я випускник Національного університету цивільного захисту України, і з впевненістю можу сказати, що лише тут можуть підготувати професійні кадри для Державної служби України з надзвичайних ситуацій.      

 

Качан Сергій Сергійович

Випуск 2016року

Вітаю, рідний НУЦЗУ!

Я випускник 2016 року, на даний час працюю в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області на посаді провідного інспектора.

За  період навчання в НУЦЗУ я навчився витримці, дисциплінованості, долати фізичні та психологічні навантаження, уникати стресових ситуацій, що допомагає мені виконувати службові обов’язки на роботі.

Величезне ДЯКУЮ хочу сказати керівництву університету та факультету пожежної безпеки, а особливо  Нечипоренку М.М. та  Федоряці О.І. Особливу подяку хочу висловити  своїм братам-курсантам: це були незабутні шість років, я вас не забуду! Саме ці люди допомогли мені стати тим, ким я є зараз. Я пишаюсь тим, що я випускник Національного університету цивільного захисту України.

 

Руснак Олександр Валерійович

Випуск 2016року

 «Запобігти, врятувати, допомогти!» - основна ціль підготовки майбутніх рятувальників, професорсько-викладацького складу Національного університету цивільного захисту України. Велика матеріально-технічна база та науковий підхід до навчання курсантів та студентів дають велику підготовку у подальшій роботі випускників. Гарні умови навчання та проживання в університеті, завдячує плідній роботі Ректора НУЦЗУ та його помічників. Особливої подяки заслуховує начальник курсу полковник служби цивільного захисту Нечипоренко Микола Миколайович. Його індивідуальний підхід до виховання курсантів, дає змогу у подальшому якомога найкраще розвиватися у професійному напрямку. Підполковник Федоряка Олег Іванович випускник НУЦЗУ ставить дуже гарний приклад майбутнім офіцерам.

 

Бурменко Олександр Анатолійович

Випуск 2015 року

Місце, де б хотілось залишитися назавжди

Моє ім’я Олександр, і я вже 10 років проходжу службу за контрактом в Національному університеті цивільного захисту України.

Будучи школярем, я мріяв вступити в цей заклад вищої освіти, а саме на факультет пожежної безпеки - і моя мрія здійснилась! Не встиг я озирнутись, як швидко пролетіли 5 років навчання з присвоєнням первинного спеціального звання середнього начальницького складу лейтенант служби цивільного захисту. На теперішній час я капітан служби цивільного захисту та обіймаю посаду заступника начальника курсу в рідному для мене місці - університеті.

Закликаю всіх гарно вчитись, ставити перед собою мету та пишатись тим, що обрали для себе найблагороднішу професію працівника Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

З упевненістю можу сказати: факультет пожежної безпеки - найкращий. Він готує справжніх фахівців своєї справи, а для цього професорсько-викладацький склад докладає максимальних зусиль та передає свій життєвий досвід кожному.

 Я пишаюсь тим, що навчався на факультеті пожежної безпеки, та промовляю це з гордістю.

 


Наші контакти

тел./факс - 057-704-14-39
057-707-34-80

Начальник факультету (093) 3123755
Заступник начальника факультету (066) 7154946
Денна форма навчання (бюджет) (093) 2925049
Денна форма навчання (контракт) (066) 2891537
Заочна форма навчання (050) 9795611

Електронна адреса: fpb@nuczu.edu.ua
61023, м. Харків, вул. Чернишевська, 94