В НУЦЗ України та ЧІПБ відбулися заходи з нагоди Дня вишиванки

15-16 травня в Національному університеті цивільного захисту України та Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля відбулися заходи з нагоди Дня вишиванки.
Так, 15 травня перед науково-педагогічними працівниками та курсантами університету й інституту виступила завідувачка музею Т.Г. Шевченка у с. Мошни комунального закладу «Черкаський обласний краєзнавчий музей» Ганна Грицик, яка презентувала історичний матеріал про вишиванки різних регіонів України. Для присутніх виконала відомі національно-патріотичні композиції Черкаська капела бандуристів комунального закладу «Об'єднання художніх колективів» Черкаської обласної ради. Його художній керівник – Світлана Кладій.
Проректор з персоналу університету Андрій Титаренко подякував гостям за пізнавальні та яскраві виступи і нагородив грамотами.
Протягом двох днів в існтитуті працювала виставка вишиванок.
16 травня – День вишиванки розпочався із загального фотографування. Майже всі працівники університету сьогодні працювали у вишиванках.
Протягом двох днів в існтитуті працювала виставка вишиванок.

Практичні заняття здобувачів вищої освіти

07 травня здобувачі вищої освіти третього курсу факультету пожежної безпеки НУЦЗ України (група ПБк-21-431) відвідали додаткове практичне заняття на тему "Конструктивні елементи будівель". 

На практичному занятті доцент кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки Оксана Миргород нагадала основні конструктивні елементи будівель та правила їх зведення. Також було розглянуто типи сходів і сходових кліток, різновиди несучих і огороджуваних стін, перегородок, влаштування вікон і дверей, особливості встановлення перекриттів.

Заняття викликало зацікавленість та жваву дискусію у здобувачів вищої освіти.

Додаткові практичні заняття для курсантів 1-го та 3-го курсів

6 травня із здобувачами вищої освіти першого та третього курсів факультету пожежної безпеки відбулись чергові практичні заняття. Курсанти 1-го курсу ознайомились з конструкцією систем блискавкозахисту та вимогами до їх експлуатації. Разом з доцентом кафедри пожежної і техногенної безпеки обєктів та технологій Ярославом КАЛЬЧЕНКОМ практично виконали заміри опору систем блисковкозахисту газорозподільчого пункту, що виконанана стрижньовим блискавкоперехоплювачем та гаражних приміщень з системою блисковкозахиту у вигляді блискавкоприймальної сітки. Заступник начальника кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Ігор ГРИЦИНА ознайомив здобувачів вищої освіти 3-го курсу з організацією розвідки за допомогою сучасних методів, а саме з використанням БПЛА.

Т.в.о. ректора НУЦЗ України Ігор Романюк зустрівся з курсантами 2-х курсів

07 травня відбулася зустріч т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України Ігоря Романюка зі здобувачами вищої освіти 2-х курсів факультету. Під час зустрічі обговорили питання щодо збільшення практичної складової в освітньому процесі та виїзних практичних занять, а також життєзабезпечення здобувачів вищої освіти, організації їхнього дозвілля та спортивних заходів. Очільник університету Ігор Романюк вислухав побажання курсантів та відповів на хвилюючі питання.

More Articles ...


Our contacts

tel/fax - 057-704-14-39
057-707-34-80

Head of Department (093) 3123755
Deputy Head of the Faculty (066) 7154946
Full time education (budget) (093) 2925049
Full time training (contract) (066) 2891537
Distance Learning Form (050) 9795611

Email: fpb@nuczu.edu.ua
94 Chernyshevska street, Kharkiv, 61023 Ukraine