На факультеті пожежної безпеки відбулися додаткові заняття щодо роботи з інтегрованою автоматичною системою державного нагляду (контролю) "ІАС"

За результатами опрацювання відгуків на випускників Національного університету цивільного захисту України 2021 року випуску від органів і підрозділів цивільного захисту щодо покращення підготовки фахівців цивільного захисту та освітньо-професійних програм було приділено значну увагу питанню складання відповідних документів за результатами перевірки об'єктів та роботі з інтегрованою автоматичною системою державного нагляду (контролю) "ІАС".

Так, 25 листопада на факультеті пожежної безпеки зі здобувачами вищої освіти 4-го курсу було проведено додаткове заняття щодо порядку функціонування та застосування в практичній діяльності ІАС ДН(К) – Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю), яка є єдиною автоматизованою системою збирання, накопичення та систематизації інформації про заходи державного нагляду (контролю), узагальнення та оприлюднення інформації про заходи державного нагляду (контролю), координації роботи органів державного нагляду (контролю), а також проведення моніторингу ефективності та законності здійснення заходів державного нагляду (контролю).

В другій частині заняття були розглянуті нормативно-правові та технічні аспекти порядку формування, ведення та зберігання єдиної справи розпорядчих документів, що приймаються органом державного нагляду (контролю) під час здійснення заходу державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. Здобувачі вищої освіти отримали можливість ознайомитись зі зразками службової документації, які долучаються до «єдиної справи», а також отримали вичерпні роз’яснення з даного напрямку практичної складової діяльності органів державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Науковці факультету взяли участь у міжнародній конференції в Угорщині

17-18 листопада на базі Обудського університету (Будапешт, Угорщина) відбулась міжнародна конференції щодо питань захисту критичної інфраструктури Центральної Європи (4th International Conference on Central European Critical Infrastructure Protection). Науковий форум зібрав понад 100 фахівців з Франції, Болгарії, Сербії, Польщі,Румунії, Словаччини, України та інших країн.

Провідний заклад вищої освіти Державної служби України з надзвичайних ситуацій у сфері цивільного захисту представили науковці Національного університету цивільного захисту України – викладач кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій Костянтин Афанасенко та ад’юнкт кафедри Дар’я Дорошенко. Представники університету виступили із доповідями в секції «Фізичний захист критичної інфраструктури».

Під час переддипломної практики здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету пожежної безпеки НУЦЗУ проводять роз’яснювальну роботу

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти Національного університету цивільного захисту України, які навчаються за спеціальністю «Пожежна безпека», практично відпрацьовують отримані знання за освітньо-професійними програмами «Управління пожежною безпекою» та «Пожежна безпека».

 Так, було проведено перевірку проходження переддипломної практики Аліною Губановою на посаді заступника начальника управління - начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту Деснянського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві, Аліною Кукузенко та Катериною Поколодною на посадах науково-педагогічних працівників кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки університету.

 Слід зазначити, що Аліна Губанова активно бере участь у роз’яснювальній роботі серед школярів, навчає правилам безпеки у воєнний час, зокрема, проводить профорієнтаційну роботу щодо вступу на навчання в Національний університет цивільного захисту України.

У ході перевірки було встановлено, що здобувачі вчасно виконують індивідуальний план практики: закріплюють теоретичні знання, одержані в університеті, набувають практичного досвіду роботи, відпрацьовують питання написання кваліфікаційної роботи, беруть участь у громадському житті колективу підрозділу.

Фахівець Національного університету цивільного захисту України розповів про безпеку вдома. Репортаж на UA.Суспільне. Новини

09 листопада викладач кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Національного університету цивільного захисту України Роман Майборода розповів українцям про безпеку вдома, правила користування пічним опаленням, поводження з електроприладами, поради батькам, які ввечері залишають дітей вдома та інше.

Ефір відбувся у програмі Інформаційний ранок «Суспільне. Спротив».


Our contacts

tel/fax - 057-704-14-39
057-707-34-80

Head of Department (093) 3123755
Deputy Head of the Faculty (066) 7154946
Full time education (budget) (093) 2925049
Full time training (contract) (066) 2891537
Distance Learning Form (050) 9795611

Email: fpb@nuczu.edu.ua
94 Chernyshevska street, Kharkiv, 61023 Ukraine