Ілля Приліпко - учасник практичного семінару (м. Оснабрюк, Німеччина)

З 10 по 23 травня 2023 року у м. Оснабрюк (Федеративна Республіка Німеччини) курсант 3-го курсу Ілля Приліпко взяв участь у практичному семінарі "disaster", який було організовано в рамках співробітництва Координаційної ради Руху "Школа безпеки" (Україна) та THW-Jugend e.V (ФРН). Під час семінару проводились навчання: з надання домедичної допомоги; порятунку постраждалих та матеріальних цінностей під завалами; транспортування потерпілих з місця, де діють небезпечні чинники; рятування осіб з колодязів за допомогою спеціальної опори "триноги", яка встановлюється над колодязем; спуску постраждалих з висоти за допомогою різного обладнання. 

Міжнародна науково-практична конференція «Problems of Emergency Situations»

Міжнародна науково-практична конференція «Problems of Emergency Situations»

19 травня в режимі он-лайн на базі Національного університету цивільного захисту України відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Problems of Emergency Situations».

На пленарному та секційних засіданнях учасники конференції мають можливість обговорити питання, пов'язані з проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на попередження виникнення, своєчасне реагування та мінімізацію наслідків надзвичайних ситуацій.

 Оргкомітет конференції,

відділ організації науково-дослідної та патентної діяльності науково-дослідного центру,
кафедра пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки

 

Спортсмени факультету – чемпіони та призери Всеукраїнського турніру Пам'яті Героя України Вадима Зеленюка з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку

 Всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку Пам'яті Героя України Вадима Зеленюка  стартував 4 травня. Спробувати свої сили на змагання у Вінниці зібралися понад 250 спортсменів з різних куточків України. Найактивнішими учасниками турніру стали спортсмени нашого факультету. Додому вихованці вишу приїхали з винагородами. Так, срібло серед юнаків старшого віку виборов курсант 1-го курсу факультету пожежної безпеки Яременко Єгор у ваговій категорії понад 98 кілограмів; бронзу - у ваговій категорії 88 кілограмів Романовський Даніл, курсант 1-го курсу факультету пожежної безпеки. Призові місця серед юніорів посіли: ІІІ місце у ваговій категорії понад 98 кілограмів Яременко Єгор, курсант 1-го курсу факультету пожежної безпеки; у ваговій категорії 71 кілограм - Ісмаілов Марат, курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки; срібло у ваговій категорії 88 кілограмів (бойовий розділ) - Шалдишов Дмитро, курсант 1-го курсу факультету пожежної безпеки, а переможцем у ваговій категорії 64 кілограми став Непомящий Артем, курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки.

10 травня відбулася олімпіада з інформатики

 В межах Першого туру Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін здобувачів вищої навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, факультет провів серед курсантів університету Олімпіаду з інформатики на кращого знавця в галузі інформаційних технологій. 

Кращі результати у виконанні конкурсних завдань показали курсанти Мірошниченко Давід (ПБк-22-412), Щебілова Олександра (ПБк-22-412), Терещенко Ілля (ПГПБк-22-211), Борисенко Степан (ІЗПк-22-113), Старков Микита (ІЗПк-22-113).

More Articles ...


Our contacts

tel/fax - 057-704-14-39
057-707-34-80

Head of Department (093) 3123755
Deputy Head of the Faculty (066) 7154946
Full time education (budget) (093) 2925049
Full time training (contract) (066) 2891537
Distance Learning Form (050) 9795611

Email: fpb@nuczu.edu.ua
94 Chernyshevska street, Kharkiv, 61023 Ukraine