Для вступників на бюджетну форму навчання

На факультет пожежної безпеки на навчання для здобуття ступеня бакалавра на денній формі навчання за державним замовленням приймаються наступні категорії вступників:

• громадяни України, які відповідають установленим вимогам проходження служби в органах і підрозділах цивільного захисту, віком від 17 до 25 років, які здобули повну загальну середню освіту;
  • особи рядового і молодшого начальницького складу служби цивільного захисту віком до 25 років, які здобули повну загальну середню освіту;
  • особи рядового і молодшого начальницького складу служби цивільного захисту, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста (в разі вступу на ту саму або споріднену в межах галузі знань спеціальність).

Вступники, які виявили бажання навчатись на факультеті пожежної безпеки за державним замовленням, особисто подають заяву (рапорт) у паперовій формі до органу або підрозділу ДСНС, найближчого до місця їх постійного проживання, які формують справи вступників, направляють вступників на обов’язкове проходження медичного огляду та психофізіологічного дослідження відповідно до нормативно-правових актів ДСНС.

Пріоритетність, визначена вступником в заяві (рапорті), не може бути змінена протягом вступної кампанії.
Справи осіб, які мають вступати на денну форму навчання для отримання ступеню бакалавра за державним замовленням, направляються до НУЦЗ України підрозділами з питань роботи з персоналом (кадрами) до 1 липня 2020 року .
Для вступу на факультет пожежної безпеки вступник подає до приймальної комісії сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2017, 2018, 2019 або 2020 роках, що є загальнодержавною вимогою щодо вступу до усіх закладів вищої освіти України у 2020 році. Для вступу на місця державного замовлення у 2020 році необхідно надати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури та математики. Обов’язковим є складання вступного екзамену з фізичної підготовки, який буде проведено в університеті, в строки, що визначенні правилами прийому (орієнтовно з 11 по 17 липня). Результати складання вступного екзамену з фізичної підготовки оцінюються за 100-бальною шкалою (від 100 до 200 балів) та враховуються у конкурсі щодо зарахування нарівні з кількістю балів, зазначених у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання. Мінімальна кількість балів з кожного конкурсного предмету повинна складати не менше 100 балів. Підсумковий конкурсний бал, для вступу на навчання на місця державного замовлення у 2020 році, відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України, повинен становити не менше 125.

Та за телефоном (093) 292 – 50 – 49

тел./факс - 057-704-14-39